Blog

İnegöl Mobilyası

İnegöl Mobilyası

İnegöl Mobilyası

Türkiye’de uygun fiyata kaliteli ve zarif mobilyanın adresi denince akla gelen ilk yer Bursa İnegöl’dür. Dünyanın dört bir yanına ihraç edilen İnegöl mobilyası ülkemizde de yoğun talep görmektedir.

Günümüzün gelişmiş teknolojisi ve ilerlemiş bilimi ile mobilyaların üretiminde de gelişime gidilmiştir. Elbette gelişim sadece mobilya üretiminde olmamıştır. Mobilyaların üretiminden evinizde kurulumuna kadar geçen süreçte üretim işçisinden kurulum elemanına kadar elemanlarımızın tamamı ellerinden gelen çabaların fazlasını göstermektedirler.

Yılların getirdiği tecrübe, ustalarımızın her birinin alanlarında uzman olmaları ile güvenilir ve kaliteli hizmetin adresi olmaya devam ediyoruz. Yılların eskitemediği müşteri istekleri elbette her daim aynı kalmıştır. Müşterilerimizin değişmeyen istekleri arasında dayanıklı, güvenilir, satış sonrası muhatap bulabilme ve yıllarca yıpranmadan yepyeni kalabilecek, temizliği ve kullanımı kolay mobilyalar bulunmaktadır. Günümüzde bu isteklerin yanında göze hitap eden, rahatlık veren, zarif ve lüks duran, duruşuyla insanları hayran bırakan mobilyaların da talep görmesi dile getirilebilir.

İşte günümüzün ve geçmiş zamandaki kadınların ve de erkeklerin genel olarak mobilyacılardan istekleri bu yöndedir. İnsanların günümüzde çoğu zaman mobilyaların göze hitap etmesini beklemeleri nedeniyle, İnegöl Mobilyacıları olarak bizlerde en son tasarım trendlerine uyacak şekilde mobilyalar tasarlamaktayız. Bu tasarımlarımızın, her zevke hitap etmelerine özellikle dikkat etmekteyiz. En son teknoloji ile donatılmış olan fabrikalarımızda en son teknolojiye sahip ve kullanım kolaylığı sağlayan mobilyalarımızı üretmekteyiz.

Mobilyalarımızın tamamı İnegöl’de üretilmekte ve web sitemiz aracılığıyla dünya genelinde ve ülkemiz çapında satışa sunulmaktadır. Ürünlerimizi online mağazamız dışında İnegöl Bursa da bulunan İMOTİM Mobilya AVM 3. Kattaki mağazamızda müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Mobilya alışverişinin her zaman yapılan bir alışveriş olmaması nedeniyle ürünlerimizi dayanıklı ve yıllara meydan okuyacak şekilde üretiyoruz. Sağlam ve kullanışlı malzemelerden oluşan ürünlerimizi yıllardır birbirinden değerli olan müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Ülkemizde ve dünyada mobilya alışverişinde tercihlerini İnegöl Mobilyası’ndan yana kullanan insanlar başta dayanıklı mobilyalardan dolayı bizleri tercih ederler. Ergonomik yataklar ve yatak odası takımları ile ortopedik ve rahatlığın bir arada sunulması sayesinde derin ve konforlu bir uykunun tadına varırsınız. Ayrıca kullanım kolaylığı sağlayan en son teknoloji ile donatılmış olan yemek odası takımları, mutfak masası takımları ve oturma odası grupları ile yatak odası takımlarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bütün aksesuarlarımız, düğün paketlerimizi kapsayan ürünlerimiz ve diğer takımlarımızı oluşturan ürünlerimizin tamamı insan sağlığına uygun ve geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmektedir. Asla kanserojen madde kullanılmamakla birlikte en son teknoloji ile donatılan ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Çünkü sizlerin göz bebeği olan sevdikleriniz bizlere emanet ve onlara sizler kadar değer veriyoruz. Bu nedenle de asla kansorojen madde kullanmıyoruz. Böylece hem sizin ve sevdiklerinizin hem de işçilerimizin sağlıklarını koruyoruz.

Dünyanın önde gelen mobilya markaları arasında İnegöllün mobilya markaları yüksek bir değere sahiptir. Firmamız İnegöl’ün önde gelen yüze yakın mobilya markaları ile İnebella Mobilya olarak çalışmaktadır. Yılların tecrübeli kadrosu tarafından yönetilen markamız profesyonel ekibi ile geleceğe daha da güçlenerek yoluna devam etmektedir. İnegöl Mobilya modelleri için tıklayınız:

İnegöl Mobilyası modelleri için tıklayınız. https://www.inebella.com/

İnegöl Mobilyası hakkında Kurumsal Video için tıklayınız. https://inegolmobilyasi.com.tr/